A Bárczi Gusztáv Módszertani Központ a testi-lelki egészség témájában hirdette meg az idei „Most mutasd meg!” pályázatát a sajátos nevelési igényű tanulók számára. A különleges tehetségű gyermekek bemutathatták alkotásaikat, gondolataikat arról, mi okoz számukra örömet és belső harmóniát. Iskolánkból hat diák pályamunkáját küldtük be a versenyre. Közülük ketten kaptak meghívást a Városháza dísztermében megrendezésre kerülő díjátadó gálára. Csatári Léna Anna 3.b osztályos tanuló a képzőművészeti kategóriában első, Mapp Jayden Jayce 3.a osztályos tanul pedig a versmondás kategóriában harmadik helyezést ért el.
Szívből gratulálunk tanulóinknak!
0 hozzászólás