
Kedves Szülők! Kedves Gyerekek!
A Nagyboldogasszony Iskolaközpont jótékonysági gyűjtést indít Gyermeknap alkalmából „Kapni jó, de adni még jobb!” elnevezéssel.
Az adományokkal a Kaposvári Egyházmegye egy másik intézményének, a zalaszabari Sík Sándor Római Katolikus Általános Iskola tanulóinak szeretnénk kedveskedni.
A gyűjtés ideje:
2026. május 26 – 29. (keddtől péntekig)
Az adomány leadható:
Az Osztályfőnököknek (alsó tagozatosok), illetve a HKP épületben a tanáriban (felső tagozatosok és gimnáziumi tanulók)
Mit gyűjtünk?
1 – 8. osztályos gyermekek számára:
- használt, de jó állapotú játékot, könyvet
- édességet
- írószereket
- használt, de jó állapotú tavaszi és nyári ruhát, lábbelit
- használt, de jó állapotú ünneplős ruhát és lábbelit (fekete – fehér)
Az összegyűjtött adományokat személyesen juttatjuk el Zalaszabarba. Iskolánk 4. évfolyamos tanulói és tanítói 2026. június 1 – én (hétfőn) látogatást tesznek az intézményben és lesz alkalmuk megismerkedni a gyerekekkel, körülményeikkel. Egy közös napot töltenek el játékkal, kirándulással.
Köszönjük, ha segítenek és hozzájárulnak a jótékonysági kezdeményezésünk sikeréhez!
Köszönettel:
Spilákné Mercz Bernadett
osztályfőnöki munkaközösség – vezető
tanító

0 hozzászólás