NAGYBOLDOGASSZONY RÓMAI KATOLIKUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA

Tanulmányi versenyek 

2020/2021 tanév

Tanuló (Osztály) Verseny Felkészítő(k) Eredmény Dátum
Benkő Julianna, Bujbáczi Fanni, Schlitt Bence, Szabó Levente Vándor Viadal Országos természetismereti, természetjáró, közismereti környezetismereti és ügyességi verseny Rangits Gábor, Fodor Péter Országos 6. 2020/2021 tanév
Mogyorósi Júlia, Komlóssy Sarolta, Mikó Eszter, Nagy Boglárka Bolyai Természettudományi csapatverseny Dél-dunántúli régió Nógrádi Jenő 3. helyezett 2020/2021 tanév
Árvay Loránd Péter, Farkas Levente György, Kovács Kriszina, Takács Panka Bolyai Természettudományi csapatverseny Dél-dunántúli régió Nógrádi Jenő 2. helyezett 2020/2021 tanév
Francsics Barna, Kurucz Dorina, Mozsgai Máté, Nagy Levente Országos Középiskolai Problémamegoldó Verseny Kovács Krisztina Regionális döntő 5. 2020/2021 tanév
Székely Hanna Fodor József Országos Biológia Versemy Domokos Éva Országos 2. 2020/2021 tanév

Rohán Zsuzsanna

Tőczik Benedek

Földgömb Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny

Rohánné Pintér Mária Országos 5. 2020/2021 tanév
Benkő Julianna, Bujbáczi Fanni, Schlitt Bence 

„Fedezd fel az örökséged” erdőismereti vetélkedő 

Domokos Éva

Rangits Gábor

Országos 5. 2020/2021 tanév

Székely Hanna

Liszt Milán

Dr. Szentágothai János biológia verseny

Domokos Éva Országos 4. és 6. 2020/2021 tanév

Szabó Levente

Horváth Ákos

Lőrincz Lujza

Dürer matematika verseny

Fodor Péter

Országos 14. 2020/2021 tanév

Benkő Julianna

Bujbáczi Fanni

Schlitt Bence

BISEL-Gumicsizmás természetvédelem

Domokos Éva

Rangits Gábor

Országos 9. 2020/2021 tanév

Székely Hanna

Rohán Zsuzsanna

Berecz Janka

Liszt Milán

Szentágothai verseny  Domokos Éva  2. fordulóba jutott  2021. február

 

2019/2020 tanév

Tanuló (Osztály) Verseny Felkészítő(k) Eredmény Dátum

Rohán Eszter (12.a)

XII. Fodor József országos Biológia verseny Nógrádi Jenő 3. helyezés 2020-04-16

Gyovai Nóra (8.b)

Árokszállási Zoltán biológia-környezetvédelmi verseny Nógrádi Jenő 8. helyezés 2020. február

Rohán Eszter (12.a)

Biológia OKTV Nógrádi Jenő 2. fordulóba jutott  

Székely Hanna (11.a)
Rohán Zsuzsanna (11.a)

Biológia OKTV Domokos Éva 2. fordulóba jutott  
Tőczik Benedek (12.a) Földrajz OKTV Rohánné Pintér Mária 2. fordulóba jutott  
Rohán Zsuzsanna (11.a),
Tőczik Benedek (12.a)
Földgömb Nemzetközi
Középiskolai Földrajzverseny
Rohánné Pintér Mária középdöntőbe jutott 2020-02-28

 

június 2021

MO
TU
WE
TH
FR
Szo
SU
31
1
2
3
4
5
6
Események június

1

No Events
Események június

2

Események június

3

No Events
Események június

4

Események június

5

No Events
Események június

6

No Events
7
8
9
10
11
12
13
Események június

7

No Events
Események június

8

No Events
Események június

9

No Events
Események június

10

Események június

11

Események június

12

No Events
Események június

13

14
15
16
17
18
19
20
Események június

14

Események június

15

Események június

16

Események június

17

No Events
Események június

18

Események június

19

No Events
Események június

20

No Events
21
22
23
24
25
26
27
Események június

21

Események június

22

No Events
Események június

23

No Events
Események június

24

No Events
Események június

25

No Events
Események június

26

No Events
Események június

27

No Events
28
29
30
1
2
3
4
Események június

28

No Events
Események június

29

No Events
Események június

30

No Events