NAGYBOLDOGASSZONY RÓMAI KATOLIKUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA

Tanulmányi versenyek

2021/2022 tanév

Tanuló (Osztály)Verseny Felkészítő(k)Eredmény Dátum
Takács Panka 8. BTeleki Pál földrajzverseny Rohánné Pintér Máriamegyei 7. helyezett2. félév
Takács Panka, Furián Ronett, Kovács KrisztinaA BANKVELEM PÉNZOKOS KUPA Rohánné Pintér Máriaregionális 5. helyezett2. félév
Schlitt BenceBiológia OKTVDomokos Éva2. fodulójába jutott2. félév
Luthár Hanga, Raskoványi Száva, Schmidt Nóra, Tukora LucaBiológia versenyNógrádi Jenőregionális 5. hekyezett2. félév
Könye Zsófia (6.a), Kovács Anna (6.a), Takács Panka (8.b)XXV. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási versenyLőrinczné Pálos Éva2. fordulóba jutott2022.04.07
Francsics Tamás (7.b)Országos Grafikus Programozási Verseny 3. kcs.Csatlós Lászlóországos döntőbe jutott2022.04.07
Kurucz Dorina
Francsics Barna
Nagy Levente
Országos középiskolai Problémamegoldó VersenyKovács KrisztinaRegionális forduló 4. helyezet2022. március 5.
Fantoly Bence 9.A
Mogyorósi Júlia 9.A
Arany Dániel Matematikai TanulóversenyFodor Péter2. fordulóba jutott1 félév
Fantoly Bence 9. A
Loján Benedek 11. A
Szabó Levente 11. A
Katolikus Középiskolák Matematika VersenyeFodor Péter2. fordulóba jutott1 félév
Mogyorósi Júlia 9. A
Fantoly Bence 9. A
Ferencz Fanni 11. A
Loján Benedek 11. A
Megyei középiskolai matematikaversenyFodor Péter2. fordulóba jutott1 félév
Bujbáczi Fanni, Mozsgai Máté, Szabó Cseperke, Szerafin Zsófia (11a)Regionális Olasz Fesztivál - műveltségi vetélkedő kategóriaIvanics Beáta4.2021.12.16.
Androvics Dominik, Mogyorósi Júlia, Petrus Krisztián, Való Emma (9a)Regionális Olasz Fesztivál - műveltségi vetélkedő kategóriaIvanics Beáta7.2021.12.16.
Győr Rebeka, Molics Léna, Szita Luca, Waltner-Pécsi Panna (9b)Regionális Olasz Fesztivál - műveltségi vetélkedő kategóriaIvanics Beáta11.2021.12.16.
Benkő Julianna (11a)XI. Regionális újlatin/latin és orosz nyelvi kiejtési versenyIvanics Beáta1.2022.05.13.
Czár Gyula (11b), Farkas Máté (11b), Láris Márton (11b), Mogyorósi Júlia (9a), Nagyhegyesi Noel (11b) és Simon Anna Csepke (11b)Szólalj meg bátran! nyelvi versenyIvanics Beáta, Ács katalin1.2022.05.24.
Bagó Zénó (2.a)Stavmat Országos Rajzverseny Puczné Karvaly Kinga Nóra1.2022.04.01.
Papp Luca (2.a)Stavmat Országos RajzversenyPuczné Karvaly Kinga Nóra2.2022.04.01.
Hortobágyi Marcell (2.a)"Varázsolj mosolyt" versmondó versenyPuczné Karvaly Kinga Nóra1.2022.04.28.
Tóth EmmaFarsangi rajzversenyPuczné Karvaly Kinga Nóra1.2022.04.13.
Wolf HubaFarsangi rajzversenyPuczné Karvaly Kinga Nóra3.2022.04.13.
Hortobágyi Marcell (2.a)Mesemondó versenyPuczné Karvaly Kinga Nóra2.2022.03.28.
Szeifert Jakab (2.a)Mesemondó versenyPuczné Karvaly Kinga Nóra3.2022.03.28.
Dóczi András (9.a)Kontra József kémiaversenyRangits Gábormásodik fordulóba jutott2022. január
Dóczi András (9.a)Irinyi János kémiaversenyRangits Gábormegyei fordulóba jutott2022. január
Takács Panka 8.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny Lőrinczné Pálos Évamegyei forduló 7. hely 2022 áprilisában
Könye Zsófia 6.aSimonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási versenyLőrinczné P. Évamegyei forduló középmezőny 2022 áprilisában
Kovács Anna 6.a Simonyi Zsigmond Kárpát -medencei helyesírási verseny Lőrinczné P. Évamegyei forduló középmezőny 2022 áprilisában
Varga Zsófia 8.a Országos novellaíró versenyLőrinczné P. Évaországos 3. helyezés2022 májusában
Bujbáczi Fanni 11.aKárpát-medencei Kindler József - István fenntartható fejlődés tanulmányi versenyDomokos ÉvaKárpát- medencei 3. helyezés2021. szeptember 25.
Regényi Barnabás 3.b Számel Fülöp 3.b Vinczellér Levente 3.a Szabó Előd 3. aKomplexika városi csapatversenyTóthné Kiss Katalin Fajtai László Kántor Flóra2. helyezés2022. május 10.
Árvay Lóránd PéterDugonics András Matematika VersenyBenkő KatalinII. forduló 14.2022. február
Szeifert Jakab (2.a)Iskolai hittanversenyPuczné Karvaly Kinga Nóra1. helyezés2022.05.31.
Tóth Emma Johanna (2.a)"Nagyboldogasszony Székesegyházam" c. rajzpályázatPuczné Karvaly Kinga Nóra1. helyezés2022.05.31.

2020/2021 tanév

Tanuló (Osztály)VersenyFelkészítő(k)EredményDátum
Székely Hanna, Rohán Zsuzsanna, Liszt Milán IV. Országos Állategészségügyi versenyenDomokos Éva3. helyezett2020/2021 tanév
Benkő Júlia, Kovács Petra, László Ádám, Mozsgai MátéSZÓLALJ MEG BÁTRAN ÚJ KÖNTÖSBENIvanics Beáta1. helyezett2020/2021 tanév
Francsics TamásOrszágos grafikus programozási versenyFrancsics BalázsOrszágos 1.2020/2021 tanév
Benkő Julianna, Bujbáczi Fanni, Schlitt Bence, Szabó LeventeVándor Viadal Országos természetismereti, természetjáró, közismereti környezetismereti és ügyességi versenyRangits Gábor, Fodor PéterOrszágos 6.2020/2021 tanév
Mogyorósi Júlia, Komlóssy Sarolta, Mikó Eszter, Nagy BoglárkaBolyai Természettudományi csapatverseny Dél-dunántúli régióNógrádi Jenő3. helyezett2020/2021 tanév
Árvay Loránd Péter, Farkas Levente György, Kovács Kriszina, Takács PankaBolyai Természettudományi csapatverseny Dél-dunántúli régióNógrádi Jenő2. helyezett2020/2021 tanév
Francsics Barna, Kurucz Dorina, Mozsgai Máté, Nagy LeventeOrszágos Középiskolai Problémamegoldó VersenyKovács KrisztinaRegionális döntő 5.2020/2021 tanév
Székely HannaFodor József Országos Biológia VersemyDomokos ÉvaOrszágos 2.2020/2021 tanév
Rohán Zsuzsanna

Tőczik Benedek
Földgömb Nemzetközi Középiskolai FöldrajzversenyRohánné Pintér MáriaOrszágos 5.2020/2021 tanév
Benkő Julianna, Bujbáczi Fanni, Schlitt Bence „Fedezd fel az örökséged” erdőismereti vetélkedő Domokos Éva

Rangits Gábor
Országos 5.2020/2021 tanév
Székely Hanna

Liszt Milán
Dr. Szentágothai János biológia versenyDomokos ÉvaOrszágos 4. és 6.2020/2021 tanév
Szabó Levente

Horváth Ákos

Lőrincz Lujza
Dürer matematika versenyFodor PéterOrszágos 14.2020/2021 tanév
Benkő Julianna

Bujbáczi Fanni

Schlitt Bence
BISEL-Gumicsizmás természetvédelemDomokos Éva

Rangits Gábor
Országos 9.2020/2021 tanév
Székely Hanna

Rohán Zsuzsanna

Berecz Janka

Liszt Milán
Szentágothai verseny Domokos Éva 2. fordulóba jutott 2021. február
 

2019/2020 tanév


Tanuló (Osztály)

Tanuló (Osztály)
Felkészítő(k)EredményDátum
Rohán Eszter (12.a)XII. Fodor József országos Biológia versenyNógrádi Jenő3. helyezés2020-04-16
Gyovai Nóra (8.b)Árokszállási Zoltán biológia-környezetvédelmi versenyNógrádi Jenő 8. helyezés2020. február
Rohán Eszter (12.a)Biológia OKTVNógrádi Jenő2. fordulóba jutott
2019/2020 TANÉV
Székely Hanna (11.a)
Rohán Zsuzsanna (11.a)
Biológia OKTVDomokos Éva2. fordulóba jutott
2019/2020 TANÉV
Tőczik Benedek (12.a)Földrajz OKTVRohánné Pintér Mária2. fordulóba jutott
2019/2020 TANÉV
Rohán Zsuzsanna (11.a),
Tőczik Benedek (12.a)
Földgömb Nemzetközi
Középiskolai Földrajzverseny
Rohánné Pintér Máriaközépdöntőbe jutott2020-02-28

november 2022

MO
TU
WE
TH
FR
Szo
SU
31
1
2
3
4
5
6
Események október

31

Események november

1

No Events
Események november

2

No Events
Események november

3

No Events
Események november

4

No Events
Események november

5

No Events
Események november

6

No Events
7
8
9
10
11
12
13
Események november

7

Események november

9

Események november

10

No Events
Események november

11

No Events
Események november

12

No Events
Események november

13

14
15
16
17
18
19
20
Események november

14

No Events
Események november

18

Események november

19

No Events
Események november

20

No Events
21
22
23
24
25
26
27
Események november

21

Események november

22

Események november

23

Események november

24

Események november

25

Események november

26

No Events
Események november

27

No Events
28
29
30
1
2
3
4
Események november

28

Események november

29

No Events
Események november

30

No Events
Események december

1