NAGYBOLDOGASSZONY RÓMAI KATOLIKUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA

2022/23 tanév

Tanuló (Osztály)Verseny Felkészítő(k)Eredmény Dátum
Pohner GrétaDiákolimpia országúti kerékpár V. kcs.országos 4. hely
V-VI. kcs leányRöplabda DiákolimpiaA kategóriaKertész Gabriellamegyei 4.hely2022/23
V-VI.kcs fiúRöplabda DiákolimpiaA kategóriaKertész Gabriellamegyei 2.hely2022/23
V_VI kcs fiúRöplabda DiákolimpiaA kategóriaKertész GabriellaOrszágos elődöntő: 3. helyezés2022/23

2021/22 tanév

Tanuló (Osztály)Verseny Felkészítő(k)Eredmény Dátum
III. KorcsoportLabdarúgásGáspár AndrásVárosi döntő 2. hely
Balázs Panna Eszter(12/A)TollaslabdaGundy RichárdOrszágos 4.hely
Siska Júlia Sára(12/A)TollaslabdaGundy RichárdOrszágos 10.hely
Bogáthy Bertalan(9/B)TollaslabdaGundy RichárdOrszágos 25.hely
Kurdi Benedek(10/B)TollaslabdaGundy RichárdOrszágos 26.hely
III. Korcsoport leányRöplabdaKertész Gabriellavárosi, megyei, területi 1. hely, országos 8.hely
IV. korcsoport leányRöplabdaKertész Gabriellavárosi, megyei 1 hely, területi 2. hely
IV. korcsoport fiúRöplabdaKertész Gabriellavárosi 2., megyei 3. területi 2. hely
V-VI. korcsoport lány ARöplabdaKertész Gabriellamegyei 3. hely
V-VI. korcsoport lány BRöplabdaKertész Gabriellamegyei 4 . hely
Ruppert Richárd (5.a)Úszás B kategóriamegyei 50m gyors 2. hely
Szabó Lili 6.bÚszás B kategóriamegyei 100m mell 3. hely
Dobi Zsófia 8.bÚszás B kategóriamegyei 100m gyors 3. hely, 100m hát 2. hely
Török Bertalan 8.aÚszás B kategóriamegyei 100 gyors 2. hely
Vígh Lea 10.bÚszás B kategóriamegyei 100m mell 3. hely
Molnár Alíz 4.bRitmikus gimnasztikaországos labda 1. hely, szabadgyakorlat 2. hely
Szvitán Zorka 6.bRitmikus gimnasztikaországos szabadgyakorlat 1., labda 2.hely
Szerafin Gréta 8.aRitmikus gimnasztikaországos labda1. hely
Molnár Adél 8.bRitmikus gimnasztikaországos buzogány 2. hely, labda 3. hely
Szabó Karolina 7.aTánc/standard szóló kűr/latin szólóországos 1. hely / 6. hely
Balassa Bíbor 7.aTánc/országos 1. helyezett
Palancsa Kamilla 7.aTánc/ szóló latinországos 5. hely
Péntek BoriTánc/standard/latinországos 4. hely/8. hely
Szerecz EmeseTánc/standard/latinországos/1. hely/4. hely
Ruppert Richárd (5.a)atlétika mezei egyéniSzerbné Szabó Katalinvárosi 3. hely
III.kcs. fiú: Waltner-Pécsi Zétény, Bagó Ábel, Szerafin Mátyás, Szvath Tóbiás, Friss Bálint atlétika mezeiSzerbné Szabó Katalinországos 14. hely, megyei 2., városi 2.
III.kcs. lány: Bajzik Anna, László Regina, Schmidt Nóra, Dub Karina, Tóth Filoménaatlétika mezeiSzerbné Szabó Katalinországos 28. hely, megyei 1., városi 1.
V. kcs. fiú: Mácsai Zsombor, Fantoly Bence, Dóczi András, Csák Benceatlétika mezeiSzerbné Szabó Katalinországos 27. hely, megyei 2.
V.kcs. lány: Szerafin Zsófia, Stieb Kornélia, Szabó Cseperke, Jetter Hanna, Révész Jankaatlétika mezeiSzerbné Szabó Katalinországos 7. hely, megyei 1.
VI. kcs. lány: Papp Dóra, Szilvási Réka, Bujbáczi Fanni, Szilvási Rékaatlétika mezeiSzerbné Szabó Katalinmegyei 1. hely
Mácsai Zsomboratlétika mezei egyéniSzerbné Szabó Katalinmegyei 3. hely
Szerafin Zsófiaatlétika mezei egyéniSzerbné Szabó Katalinmegyei 1. hely
Stieb Kornéliaatlétika mezei egyéniSzerbné Szabó Katalinmegyei 2. hely
Szabó Cseperkeatlétika mezei egyéniSzerbné Szabó Katalinmegyei 3. hely
Papp Dóraatlétika mezei egyéniSzerbné Szabó Katalinországos 5. hely, megyei 1.
Ruppert Richárdatlétika 3 próbaSzerbné Szabó Katalinmegyei 2. hely
Waltner-Pécsi Zétényatlétika 4 próbaSzerbné Szabó Katalinmegyei 2. hely
Csordás Istvánatlétika V. kcs távolugrásSzerbné Szabó Katalinmegyei 2. hely
Stieb Nelliatlétika V. kcs 800m síkfutásSzerbné Szabó Katalinmegyei 2. hely
Papp Dóraatlétika VI. kcs. 400 m síkfutásSzerbné Szabó Katalinországos 9. hely, megyei 1.
Papp Dóraatlétika VI. kcs. 800m síkfutásSzerbné Szabó Katalinországos 3. hely, megyei 1.

2020/21 tanév

Tanuló(k) (Oszt.)Verseny (kategória)Felkészítő(k)EredményDátum
Papp Dóra, Székely Hanna, Szabó Cseperke, Szerafin ZsófiaAtlétika Diákolimpia Megyei DöntőSzerbné Szabó Katalin1 helyezés2020/2021 tanév
Szerafin Zsófia, Mácsai Zsombor, Tóth AdorjánMH 64Deseda Jótékonysági Félmaraton váltófutás, vegyes váltóSzerbné Szabó Katalin1 hely, abszolút 1 hely2020/2021 tanév
Papp Dóra, Szabó Cseperke, Leukó JázminMH 64Deseda Jótékonysági Félmaraton váltófutás, lány váltóSzerbné Szabó Katalin 1 hely, abszolút 2. hely2020/2021 tanév
Papp Dóra, Székely Hanna, Szabó Cseperke,Tóth Adorján, Csek Dominik, Csek Lóránt, Tóth OlivérNN Ultrabalaton futó váltóSzerbné Szabó Katalin, Horváth Katalin, Gundy Richárd, Fajtai Lászlónem a helyezés volt a lényeg, hanem a teljesítmény2020/2021 tanév
Tamás Tifani, Bárány Hanna, Könye Zsófia, Gombos Júlia, Tódor NikolettRöplabda Szupermini HázibajnokságKertész Gabriella3. helyezés2020-02-29
III. KorcsoportLabdarúgásGáspár AndrásVárosi döntő 2. hely
Balázs Panna Eszter(12/A)TollaslabdaGundy RichárdOrszágos 4.hely
Siska Júlia Sára(12/A)TollaslabdaGundy RichárdOrszágos 10.hely
Bogáthy Bertalan(9/B)TollaslabdaGundy RichárdOrszágos 25.hely
Kurdi Benedek(10/B)TollaslabdaGundy RichárdOrszágos 26.hely
III. Korcsoport leányRöplabdaKertész Gabriellavárosi, megyei, területi 1. hely
IV. korcsoport leányRöplabdaKertész Gabriellavárosi, megyei 1 hely, területi 2. hely
IV. korcsoport fiúRöplabdaKertész Gabriellavárosi 2., megyei 3. területi 2. hely
V-VI. korcsoport lány "A"RöplabdaKertész Gabriellamegyei 3. hely
V-VI. korcsoport lány "B"RöplabdaKertész Gabriellamegyei 4 . hely
Ruppert Richárd (5.a)Úszás "B" kategóriamegyei 50m gyors 2. hely
Szabó Lili 6.bÚszás "B" kategóriamegyei 100m mell 3. hely
Dobi Zsófia 8.bÚszás "B" kategóriamegyei 100m gyors 3. hely, 100m hát 2. hely
Török Bertalan 8.aÚszás "B" kategóriamegyei 100 gyors 2. hely
Vígh Lea 10.bÚszás "B" kategóriamegyei 100m mell 3. hely
Molnár Alíz 4.bRitmikus gimnasztikaországos labda 1. hely, szabadgyakorlat 2. hely
Szvitán Zorka 6.bRitmikus gimnasztikaországos szabadgyakorlat 1., labda 2.hely
Szerafin Gréta 8.aRitmikus gimnasztikaországos labda1. hely
Molnár Adél 8.bRitmikus gimnasztikaországos buzogány 2. hely, labda 3. hely
Szabó Karolina 7.aTánc/standard szóló kűr/latin szólóországos 1. hely / 6. hely
Balassa Bíborka 7.aTánc/országos
Palancsa Kamilla 7.aTánc/ szóló latinországos 5. hely
Péntek BoriTánc/standard/latinországos 4. hely/8. hely
Szerecz EmeseTánc/standard/latinországos/1. hely/4. hely
Ruppert Richárd (5.a)atlétika mezei egyéniSzerbné Szabó Katalinvárosi 3. hely
III.kcs. fiú: Waltner-Pécsi Zétény, Bagó Ábel, Szerafin Mátyás, Szvath Tóbiás, Friss Bálint atlétika mezeiSzerbné Szabó Katalinországos 14. hely, megyei 2., városi 2.
III.kcs. lány: Bajzik Anna, László Regina, Schmidt Nóra, Dub Karina, Tóth Filoménaatlétika mezeiSzerbné Szabó Katalinországos 28. hely, megyei 1., városi 1.
V. kcs. fiú: Mácsai Zsombor, Fantoly Bence, Dóczi András, Csák Benceatlétika mezeiSzerbné Szabó Katalinországos 27. hely, megyei 2.
V.kcs. lány: Szerafin Zsófia, Stieb Kornélia, Szabó Cseperke, Jetter Hanna, Révész Jankaatlétika mezeiSzerbné Szabó Katalinországos 7. hely, megyei 1.
VI. kcs. lány: Papp Dóra, Szilvási Réka, Bujbáczi Fanni, Szilvási Rékaatlétika mezeiSzerbné Szabó Katalinmegyei 1. hely
Mácsai Zsomboratlétika mezei egyéniSzerbné Szabó Katalinmegyei 3. hely
Szerafin Zsófiaatlétika mezei egyéniSzerbné Szabó Katalinmegyei 1. hely
Stieb Kornéliaatlétika mezei egyéniSzerbné Szabó Katalinmegyei 2. hely
Szabó Cseperkeatlétika mezei egyéniSzerbné Szabó Katalinmegyei 3. hely
Papp Dóraatlétika mezei egyéniSzerbné Szabó Katalinországos 5. hely, megyei 1.
Ruppert Richárdatlétika 3 próbaSzerbné Szabó Katalinmegyei 2. hely
Waltner-Pécsi Zétényatlétika 4 próbaSzerbné Szabó Katalinmegyei 2. hely
Csordás Istvánatlétika V. kcs távolugrásSzerbné Szabó Katalinmegyei 2. hely
Stieb Nelliatlétika V. kcs 800m síkfutásSzerbné Szabó Katalinmegyei 2. hely
Papp Dóraatlétika VI. kcs. 400 m síkfutásSzerbné Szabó Katalinországos 9. hely, megyei 1.
Papp Dóraatlétika VI. kcs. 800m síkfutásSzerbné Szabó Katalinországos 3. hely, megyei 1.


Futó versenyek (2020 szeptember)

 

 

február 2023

MO
TU
WE
TH
FR
Szo
SU
30
31
1
2
3
4
5
Események február

1

No Events
Események február

2

No Events
Események február

3

No Events
Események február

4

Események február

5

No Events
6
7
8
9
10
11
12
Események február

6

Események február

7

Események február

8

Események február

9

Események február

11

No Events
Események február

12

No Events
13
14
15
16
17
18
19
Események február

13

No Events
Események február

14

No Events
Események február

15

Események február

16

No Events
Események február

17

Események február

18

No Events
Események február

19

No Events
20
21
22
23
24
25
26
Események február

23

No Events
Események február

25

No Events
Események február

26

No Events
27
28
1
2
3
4
5