NAGYBOLDOGASSZONY RÓMAI KATOLIKUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA

Ács Katalin
angol nyelv, olasz nyelv

Bálint Gábor (püspöki biztos)
vezető hittanár

Barna Renáta (9.a osztályfőnök)
történelem, drámapedagógia

Benkő Katalin (6.b osztályfőnök)
matematika, kémia

Dr. Benkőné Berta Zsófia (9.b osztályfőnök)
angol nyelv

Biczó Gábor Tibor
klarinét (furulya, szaxofon, fuvola)

Bogáthy Gábor (tagintézmény-vezető)
trombita (kürt, harsona, tuba, furulya)

Csatlós László Mihály
fizika, informatika, matematika

Dénesné Lassu Andrea
tanító, drámapedagógia

Dócziné Várdai Renáta (5.a osztályfőnök)
német nyelv, hittanár

Domokos Éva
biológia, kémia

Fajtai László
testnevelés, tanító (ének)

Fajtainé Magyarica Irén (2.b osztályfőnök)
tanító (ének), gyógypedagógus

Fodor Péter (11.a osztályfőnök)
matematika, fizika

Födőné Dömötörfi Zsuzsanna
klarinét (furulya, szaxofon)

Földesiné Matus Katalin (12.b osztályfőnök)
magyar nyelv és irodalom, kommunikáció

Gáspár András (7.b osztályfőnök)
testnevelés, tanító

Gundy Richárd
testnevelés, matematika

Hajnal Eszter
tanító (német), gyógypedagógus

Iharos Irén Anna
angol nyelv

Ivanics Beáta (DÖK-segítő pedagógus)
olasz nyelv, spanyol nyelv, testnevelés

Kalocsainé Pintér Mónika (kórusvezető)
szolfézs, kórus, ének-zene, tanító

Kántor Flóra
tanító (angol, katekéta)

Kardosné Juhász Orsolya Marietta (alsós munkaközösség vezető, 1.b osztályfőnök)
tanító (német), hittanár

Kertész Gabriella (testnevelés munkaközösség-vezető, 8.b osztályfőnök)
testnevelés, tanító

Kis-Bankné Brudics Terézia
tanító (magyar), hittanár

Komlóssyné Káldy Éva Edit
német nyelv, angol nyelv, hittanár

Kovács Krisztina
történelem, latin

Lőrinczné Pálos Éva
magyar nyelv és irodalom, orosz nyelv

Majoros Bernadett
tanító (magyar), hitoktató

Marosi Jánosné (4.b osztályfőnök)
tanító (technika)

Mészöly Zsófia
fagott (fuvola, furulya, oboa)

Nagyné Halla Judit
zongora

Nemes Katalin
tanító (ének, informatika), hitoktató

Nógrádi Jenő (6.a osztályfőnök)
biológia, földrajz

Ondré Ágnes (humán munkaközösség vezető, 12.a osztályfőnök)
történelem, magyar nyelv és irodalom

Patakné Battyányi Mónika (igazgatóhelyettes)
tanító (könyvtár), gyógypedagógus

Dr. Pethő Ildikó
magyar nyelv és irodalom, angol nyelv

Pozsegovics Gáborné (nyelvi munkaközösség vezető)
angol nyelv, orosz nyelv, testnevelés

Pozsgai Norbert (10.a osztályfőnök)
matematika, fizika

Puczné Karvaly Kinga (4.a osztályfőnök)
tanító (angol), hittanár

Dr. Rangits Gábor
kémia, biológia

Récseiné Széles Eszter (3.a osztályfőnök)
tanító, történelem

Rohánné Pintér Mária (reál munkaközösség vezető)
történelem, földrajz

Rozina Gábor (zenekarvezető)
harsona (tuba, trombita, kürt, fúvószenekari karmester)

Rozina-Góbor Brigitta
zongora (csembaló, orgona)

Spilákné Mercz Bernadett
tanító (magyar, kommunikáció)

Szigeti Mónika (11.b osztályfőnök)
német nyelv, tanító

Szili Zoltán
karvezető, ének

Sziváné Mareczky Bernadett (3.b osztályfőnök)
tanító (angol), hittanár

Szerbné Szabó Katalin (5.b osztályfőnök)
testnevelés, biológia

Ternócziné Karlovics Bernadett
magyar nyelv és irodalom, tanító (magyar)

Tiba Katalin
tanító (testnevelés), hittanár

Tóthné Kiss Katalin (1.a osztályfőnök)
tanító (matematika)

Varga Bálint Róbert (igazgató)
földrajz, angol nyelv

Vargáné György Anikó
tanító (ének), segédkönyvtáros

Vég József (igazgatóhelyettes)
informatika, gépészmérnök-tanár 

Visnyei Katalin (10.b osztályfőnök)
német nyelv, tanító (technika)

Zsalakovics Manassé
tanító (testnevelés)

Zsámbok István (8.a osztályfőnök)
testnevelés, tanító (testnevelés)

Zsámbok Zsuzsanna
tanító (angol)

Zsifkó Zoltán (7.a osztályfőnök)
magyar nyelv és irodalom, történelem

Zsiga-Vass Noémi
kürt (trombita, harsona, tuba, furulya)

 

ÓRAADÓ KOLLÉGÁK

Afangide Beáta
rajz, földrajz

Gál Keve Bánk
kürt (kürt, harsona, tuba)

Istántsuly Júlia
fuvola

Kis-Bank Tamás
sakk oktató

Kisiván Csaba
hittanár

Kiss Tiborné
fejlsztő pedagógus

Kovács Bernadett
iskolapszichológus

Lakosné Makár Erika
informatika, tanító (technika)

Neumüller Miklós
hittanár

Simoneau, John
hittanár

Szabó Péter
ütőhangszer

Takács Erika
háztartásökonómia és életvitel, hittan tanár

Tari Balázs János
informatika, gépészmérnök-tanár

Tariné Péter Judit
fejlesztő pedagógus

Vida Zoltán
hittanár

 

február 2024

MO
TU
WE
TH
FR
Szo
SU
29
30
31
1
2
3
4
Események január

30

Események február

2

Események február

3

No Events
Események február

4

No Events
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Események február

12

No Events
Események február

14

Események február

16

No Events
Események február

17

No Events
Események február

18

No Events
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
Események február

26

No Events
Események február

28

Események február

29