Iskolánk adott otthont a III. kcs-os Röplabda Diákolimpia Országos Elődöntőjének, ahol a felmenő rendszerű versenysorozatban, mindkét nemben érdekeltek voltunk. Szinvonalas mérkőzéseket láthatott a közönség, de idén volt nálunk egy-egy jobb csapat, így a fiúk és a lányok is a 2. helyet szerezték meg.
Gratulálunk mindenkinek!
Jövőre folytatjuk…


0 hozzászólás