Április végén került sor a Tenisz Diákolimpia Somogy Vármegyei Döntőjére. Iskolánkat Luthár Ábel Kristóf (6.b) és Körmendi- Bohorquez Hugó (5.A) képviselte. Az erős mezőnyben Körmendi- Bohorquez Hugó a 3. helyezést szerezte meg.
Gratulálunk a teniszezőknek!


0 hozzászólás