Iskolánk alsós munkaközösségének szervezésében valósult meg 2026. május 13-án a III. Népdaléneklő versenyünk. 29 lelkes alsós kisdiák mutatta meg csillogó hangját. A népdalok bemutatása annyira jól sikerült, hogy a zsűri csak arany és ezüst minősítést ítélt meg számukra.
Köszönjük a felkészítő tanítók és a zsűri munkáját!
All Day
0 hozzászólás