A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület szervezésében került sor a Madarak és Fák
Napja elnevezésű verseny országos döntőjére Budapesten, ahol csapatunk 9. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Laki-Lukács Kamilla, Szabó Előd, Vinczellér Levente voltak.
Szeretettel gratulálunk tehetséges tanítványainknak.

0 hozzászólás