Az idei Szólalj meg bátran! nyelvi versenyen iskolánk három csapatot indított:
– angolt (Horváth Hanna, Balla Dorina, Nagy Kristóf, Vitkai Dániel és Horváth Benedek a 10.a-ból), egy
– németet (László Liza és Vida Villő a 11.b-ből, Hargitai Lola, Stoff Sára, Nagy Marcell és Lancsalics Miklós a 10.a-ból), és egy
– olasz csapatot (Horváth Hanna Flóra, Lipák Barnabás, Nagy Emese, Szabó Lili Anna, Tóth Filoména és Tóth Helka a 10.a osztályból)
Az olasz csapat az olasz/német kategóriában 2. helyen végzett és különdíjat is kapott. A német csapat 3. helyezett lett.
0 hozzászólás