Budapesten rendezték meg a Strandröplabda Diákolimpia Országos Döntőt, ahol iskolánkat idén a III. kcs -os diákok képviselték. Remek mérkőzéseket játszottak a gyerekek, néha az időjárással is meg kellett megküzdeniük a nap folyamán.
Eredmények:
Lányok: 3.helyezést ért el Várszegi Nóra (5.a) és Dakos Noémi Petra (6.b)
Fiúk: 9.helyezést ért el: Nagy Olivér – Vönöczky Máté és Vajda Marcell és Varga Kristóf páros (6.b)
Gratulálunk!

0 hozzászólás