IV. kcs-os Röplabda Diákolimpia Országos Elődöntőt rendezett iskolánk, ahol lányaink magabiztos játékkal megszerezték a győzelmet.
Ezzel a remek teljesítménnyel bejutottak az Országos Döntőbe, ahol az ország legjobb 8 csapata között bizonyíthatnak.
Hajrá lányok!!!
0 hozzászólás