Május 22-én iskolánk 9. és 10. évfolyamos tanulóival ellátogattunk a Goethe-Institut programjára. A látogatás során játékos feladatokon keresztül fejleszthettük német nyelvtudásunkat. A foglalkozások jó hangulatban teltek, sok új ismeretet szereztünk, miközben együtt dolgoztunk és szórakoztunk is. A program érdekes és hasznos élményt nyújtott minden résztvevő számára.
All Day
0 hozzászólás