2026. május 26-án a nyolcadik évfolyam tanulmányi kirándulás keretében látogatott a Csodák palotájába, Budapestre. Az utazás célja a fizika, kémia, biológia tantárgyak népszerűsítése, a tantárgyak iránti figyelem felkeltése volt. Interaktív játékok kipróbálásával, az Öveges teremben látványos, érdekes fizikai kísérletek megtekintésével és közös laboratóriumi munkával mélyítették el a gyerekek tudásukat.
Kísérő tanárok: Benkő Katalin, Nógrádi Jenő és Zsifkó Zoltán
0 hozzászólás