A Tudásbajnokság tanulmányi verseny országos döntőjén 10. helyezést ért el a második osztályosok között nyelvtan tantárgyból Mester Gergő, iskolánk 2.A osztályos tanulója! Gergő egyedüliként képviselte Somogy vármegye 2. osztályos diákjait, mert a vármegyei fordulón 1. helyezést elérve jutott be az országos döntőbe, melyet május 23-án, Szegeden rendeztek meg. Gergő rendkívül jó képességű, szorgalmas kisdiák, nem először vett részt sikeresen tanulmányi verseny országos döntőjén. Gergőnek és osztályfőnökének, Puczné Karvaly Kinga tanítónőnek örömmel gratulálunk a szép eredményhez, további hasonló sikereket kívánunk!

0 hozzászólás