NAGYBOLDOGASSZONY RÓMAI KATOLIKUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA

Somogy Megyei Tollaslabda Diákolimpia Eredmények

2022. jan. 28. | 0 hozzászólás

VI. korcsoport leány

1.    Siska Júlia Sára, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2.    Benkő Julianna, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

3.    Füszfás Eszter, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

4.    Hetesi Regina, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

5.    Szabó Réka, Mátyás Király Gimnázium, Fonyód

 

VI. korcsoport fiú

1.    Szabó Levente, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2.    Schöffer Henrik Kristóf, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

 

V. korcsoport leány

1.    Takács Rebeka, Kaposvári SZC Nagyatádi Ady Endre Technikum és Gimnázium

 

V. korcsoport fiú ( mindenki a Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolából)

1.    Kurdi Benedek,

2.    Fitos Kristóf

3.    Fábián Bálint

4.    Bogáthy Bertalan

5.    Varga Máté

6.    Edelényi Csaba

 

IV. korcsoport leány

1.    Györkös Luca, Segesdi IV. Béla Király Általános Iskola

2.    Katona Fanni, Kaposvári SZC Nagyatádi Ady Endre Technikum és Gimnázium

3.    Tóth Hanna Krisztina, Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

4.    Kivágó Fanni, Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

5.    Iberpaker Boróka, Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

  

IV. korcsoport fiú

1.    Péterfai Soma, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2.    Wunsch Zsombor, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

3.    Láris Dániel, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

4.    Dóczi András, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

 

III. korcsoport leány

1.    Horváth Emese Rita, Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

 

III. korcsoport fiú

1.    Gundy Lőrinc, Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Toldi LakótelepiTagiskolája

2.    Szabó Csanád Gyula, Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

 

II. korcsoport fiú

1.    Csikós Máté, Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2.    Kovács –Vági Benett, Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

0 hozzászólás

Egy hozzászólás elküldése

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

MO
TU
WE
TH
FR
Szo
SU
29
30
1
2
3
4
5
Események május

1

No Events
Események május

3

Események május

4

No Events
Események május

5

No Events
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Események május

15

Események május

17

No Events
Események május

18

No Events
Események május

19

No Events
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Események május

28

No Events
Események május

30

Események május

31

No Events
Események június

2