NAGYBOLDOGASSZONY RÓMAI KATOLIKUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA

Somogy Megyei Tollaslabda Diákolimpia Eredmények

2022. jan. 28. | 0 hozzászólás

VI. korcsoport leány

1.    Siska Júlia Sára, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2.    Benkő Julianna, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

3.    Füszfás Eszter, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

4.    Hetesi Regina, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

5.    Szabó Réka, Mátyás Király Gimnázium, Fonyód

 

VI. korcsoport fiú

1.    Szabó Levente, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2.    Schöffer Henrik Kristóf, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

 

V. korcsoport leány

1.    Takács Rebeka, Kaposvári SZC Nagyatádi Ady Endre Technikum és Gimnázium

 

V. korcsoport fiú ( mindenki a Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolából)

1.    Kurdi Benedek,

2.    Fitos Kristóf

3.    Fábián Bálint

4.    Bogáthy Bertalan

5.    Varga Máté

6.    Edelényi Csaba

 

IV. korcsoport leány

1.    Györkös Luca, Segesdi IV. Béla Király Általános Iskola

2.    Katona Fanni, Kaposvári SZC Nagyatádi Ady Endre Technikum és Gimnázium

3.    Tóth Hanna Krisztina, Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

4.    Kivágó Fanni, Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

5.    Iberpaker Boróka, Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

  

IV. korcsoport fiú

1.    Péterfai Soma, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2.    Wunsch Zsombor, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

3.    Láris Dániel, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

4.    Dóczi András, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

 

III. korcsoport leány

1.    Horváth Emese Rita, Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

 

III. korcsoport fiú

1.    Gundy Lőrinc, Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Toldi LakótelepiTagiskolája

2.    Szabó Csanád Gyula, Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

 

II. korcsoport fiú

1.    Csikós Máté, Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2.    Kovács –Vági Benett, Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

0 hozzászólás

Egy hozzászólás elküldése

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

július 2022

MO
TU
WE
TH
FR
Szo
SU
27
28
29
30
1
2
3
Események július

1

No Events
Események július

2

No Events
Események július

3

No Events
4
5
6
7
8
9
10
Események július

4

No Events
Események július

5

No Events
Események július

6

No Events
Események július

7

No Events
Események július

8

No Events
Események július

9

No Events
Események július

10

No Events
11
12
13
14
15
16
17
Események július

11

No Events
Események július

12

No Events
Események július

13

No Events
Események július

14

No Events
Események július

15

No Events
Események július

16

No Events
Események július

17

No Events
18
19
20
21
22
23
24
Események július

18

No Events
Események július

19

No Events
Események július

20

No Events
Események július

21

No Events
Események július

22

No Events
Események július

23

No Events
Események július

24

No Events
25
26
27
28
29
30
31
Események július

25

No Events
Események július

26

No Events
Események július

27

No Events
Események július

28

No Events
Események július

29

No Events
Események július

30

No Events
Események július

31

No Events
1
2
3
4
5
6
7

Legutóbbi bejegyzések: