NAGYBOLDOGASSZONY RÓMAI KATOLIKUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA
A tavaszi szünet előtt iskolánk vendége volt Mihály Betta a Sziágyi Erdészeti Erdei Iskola erdőpedagógusa, aki az első és a második évfolyamos tanulóinknak tartott interaktív foglalkozást az erdő és a fenntarthatóság témakörében. Segítségével osztálytermi körülmények között  ismerkedhettek kisdiákjaink az erdő csodálatos világával. A foglalkozások az Iskolában az Erdő program keretében valósulhattak meg.
A program célja, hogy a gyermekek minél jobban megismerjék az erdőt, mely egy fenntartható és összetett egység. A fenntarthatóság közös érdek és már kisiskolás korban is tehetünk érte.
Betta néninek köszönhetően sok hasznos ismerettel és élménnyel gazdagodtak diákjaink. Iskolánk a témához kapcsolódóan társasjátékokat és egy rovar hotelt is kapott ajándékba.
 
 

0 hozzászólás

Egy hozzászólás elküldése

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

június 2026

MO
TU
WE
TH
FR
Szo
SU
1
2
3
4
5
6
7
Események június

2

No Events
Események június

3

Események június

6

No Events
Események június

7

No Events
8
9
10
11
12
13
14
Események június

8

No Events
Események június

9

No Events
Események június

10

No Events
Események június

11

Események június

12

Események június

13

No Events
Események június

14

No Events
15
16
17
18
19
20
21
Események június

15

Események június

16

No Events
Események június

17

Események június

19

Események június

20

No Events
Események június

21

No Events
22
23
24
25
26
27
28
Események június

23

Események június

26

Események június

27

No Events
Események június

28

No Events
29
30
1
2
3
4
5
Események június

29

No Events
Események június

30

No Events