
2026. április 29-én Neumüller Miklós és John Simoneau atyák mutatták be a tizenkettedikes diákok utolsó iskolai szentmiséjét. Szimbolikus erejű, szép hagyomány, hogy a legfiatalabb elsős diákok egy szál virággal köszönnek el a legidősebbektől.
Április 30-án búcsúztattuk végzős diákjainkat a ballagási ünnepségen. A hagyományoknak megfelelően az iskolából a székesegyházba érkeztek az osztályok, ahol a hozzátartozók, egyházi vezetők, tanárok, diáktársak és barátok jelenlétében felidéződtek az elmúlt évek élményei, sikerei, közösségi pillanatai.
A ballagás során sor került a kiemelkedő teljesítményt nyújtó diákok elismerésére is. Átadásra kerültek a püspöki, nevelőtestületi, igazgatói dicséretek azoknak a tanulóknak, akik kiemelkedő tanulmányi munkájukkal, közösségi szerepvállalásukkal, kulturális- és sport tevlkenységükkel kiérdemelték az iskola közösségének elismerését. Két tanuló vehette át a végzős katolikus középiskolásoknak adható Morus-fődíjat, három tanuló pedig a Morus-díjat.
Hálásan köszönjük a szentmise és a ballagás szervezésében és lebonyolításában közreműködők munkáját!
Végzőseinknek szeretettel gratulálunk, további tanulmányaikhoz és életútjukhoz sok sikert, kitartást és Isten áldását kívánjuk!
videó: Bohár Dániel
fotó: Kling Márk
0 hozzászólás