Február 13-án újra együtt ünnepelt iskolánk szülői és pedagógus közössége.
Szeretnénk ezúton is hálás szívvel megköszönni mindenkinek, aki részvételével, munkájával és támogatásával hozzájárult alapítványi bálunk sikeréhez.
Az est folyamán iskolánk fúvószenekara teremtette meg a méltó hangulatot, két tehetséges énekes diákunk Samu Kitti és Vida Eszter (10. b osztályos tanulók) varázsolta el a közönséget, valamint a 9. évfolyam meglepetés tánca emelte igazán ünnepélyessé az alkalmat. Büszkék vagyunk diákjainkra a színvonalas és lelkes fellépésekért!
Köszönjük a résztvevőknek, hogy jelenlétükkel megtisztelték rendezvényünket, a közreműködőknek, segítőknek az odaadó munkát, támogatóinknak pedig a nagylelkű segítséget!
Bízunk benne, hogy mindenki kellemes élményekkel tért haza, és jövőre ismét együtt ünnepelhetünk!
Szervezők

0 hozzászólás